Istra 1961 sa igračem manje osvojila bod protiv Dinama!

Istra 1961 – Dinamo 2 – 2

Danas su u sklopu 10. kola 1. HNL, Istra 1961 i Dinamo odigrali prvenstvenu utakmicu na Aldo Drosini.

Zeleno-žuti su parirali Dinamu te dva puta vodili, no susret je završio rezultatom 2 – 2 i podjelom bodova. Domaći su poveli pred kraj prvoga poluvremena. U 43′ Lisica je pucao te pogodio za vodstvo Istre. Dinamo je uzvratio u nastavku. U 52′ Ademi je glavom pogodio za izjednačenje. Istra 1961 vratila se u 53′, samo minutu nakon Dinamovog izjednačenja. Lekoueiry je od vratnice pospremio loptu u mrežu. U 64′ Istra je ostala sa igračem manje. Keller je dobio drugi žuti karton. Konačnih 2-2 u 80′ Petković je postigao iz kaznenog udarca.

Istra 1961 svoju sljedeću utakmicu igra 27.10.2024. protiv Gorice u gostima. Utakmica započinje u 18:30h.