Pula u ponedjeljak slavi Dječji dan uz bogat program za najmlađe

Foto: Grad Pula-Pola

Grad Pula i ove godine obilježava Dan Grada posebnim programom posvećenim najmlađima – Dječjim danom, koji će se održati u ponedjeljak, 4. svibnja 2026. godine, na više lokacija u samom centru grada, na Giardinima, Trgu Portarata i Forumu.

Program započinje u 9:30 sati na Giardinima, gdje će djeca iz dječjih vrtića DV Pula, DV Mali svijet i DV Rin Tin Tin postaviti izložbu likovnih radova na temu „Pula, moj grad“. Izložba će biti dostupna za razgledavanje do 13 sati.

U 10 sati na Trgu Portarata slijedi prigodni program učenika osnovnih škola Monte Zaro, Tone Peruško i Centar, koji će se predstaviti recitacijama, glazbenim i plesnim točkama, dok će se istovremeno moći razgledati i dječji radovi.

U isto vrijeme, na Forumu započinje zabavno-animacijski program za djecu uz Zemlju zabave, a u 10:30 sati predstavnici vrtića uručit će predstavniku Grada prigodnu čestitku i poklon povodom Dana Grada.

Poseban dio programa očekuje najmlađe oko 11 sati, kada će na Forumu nastupiti mađioničar Stefano sa svojom interaktivnom predstavom.

Program završava u 12:00 sati.

(PS)

Odgovori

Pin It on Pinterest