Istra 1961 pobjedila protiv Rudeša

Rudeš : Istra 1961 1 – 3

U sklopu 33. kola prve hnl, Istra 1961 igrala je protiv posljednje plasirane momčadi Rudeša.

Utakmica je odlično krenula za Puljane. Već u 16′ Lawal nakon kornera volejem pogađa za vodstvo od 0 – 1. Par minuta kasnije, u 19′ Rudeš je izjednačio preko Mašale koji je glavom pogodio za 1 – 1. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 1 – 1.

U drugome poluvremenu, Istra 1961 je “Blitzkriegom” rješila utakmicu. Prvo je u 73′ Čuić pogodio sa dvadesetak metara, a već dvije minute kasnije Lisica je stavio “točku na i” u 75′.

Ovom pobjedom Istra 1961 je u ovim trenutcima na 6. mjestu na tablici. Sljedeću utakmicu Istra 1961 igra na Aldo Drosini protiv Hajduka. Utakmica sa Hajdukom igra se 12.05.2024. sa početkom u 19:10h.