Težak poraz Istre 1961 u Rijeci

Rijeka – Istra 1961 4:0

U 3. kolu 1. HNL, Istra 1961 gostovala je u Rijeci. Bila je ovo utakmica koju će Puljani htjeti što prije zaboraviti. Utakmica je bila “gotova” već u prvome poluvremenu.

Istra je krenula ofenzivno, pokušavala napasti sa više igrača. No takva igra nije urodila plodom već je u 18′ Rijeka povela. Rukavina je sjajnim udarcem pogodio suprotni kut za vodstvo Rijeke. 6 minuta kasnije, u 24′ Pašalić sjajnim udarcem ponovno pogađa sami gut gola Majkića i već je 2 – 0. U 27′ Ivanović je izmješao obranu Istre te pogodio za 3 – 0. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 3 – 0.

U nastavku, Istra 1961 nije uspjela smanjiti vodstvo Rijeke, već je u 66′ Ivanović postavio konačnih 4 – 0. Istra 1961 trenutno ima 3 boda i nalazi se na 5. mjestu.

U svojoj idućoj utakmici, Istra 1961 igrati će protiv Hajduka na svojoj Aldo Drosini. Utakmica sa Hajdukom igra se 25.08.2024. sa početkom u 18:15h.