Istra 1961 kod kuće poražena od Dinama!

U sklopu 22. kola 1. HNL, Istra 1961 na svojoj Aldo Drosini ugostila je GNK Dinamo. Već u prvim minutama utakmice Istra 1961 mogla je do vodstva preko Belje koji se našao sam u šesnaestercu ali nije uspjeo iskontrolirati loptu te je na semaforu ostalo 0 – 0. U 30′ Dinamo je poveo. Ristovski je ubacio za Oršića koji glavom loptu posprema u mrežu za vodstvo Dinama. Istra se nije predala te je iskoristila svoju priliku u zadnjim sekundama prvoga poluvremena kada je Hujber ukrao loptu igraču Dinama te dodao za Miškovića koji pogađa za 1-1.

U drugome poluvremenu, u 53′ sporni kazneni udarac iskoristio je Oršić za konačnih 1 – 2. Do kraja utakmice Istra nije uspjela izjednačiti. Svoju iduću utakmicu Istra 1961 igra protiv Lokomotive u Zagrebu. Utakmica sa Lokomotivom igra se u subotu, 12.02.2022. sa početkom u 15h.

NK ISTRA 1961: Lučić, Hujber, Silva, Galilea, Perković, Perera, Mlinar, Caseres, Lisica, Beljo, Mišković.

Za Istru 1961 još su nastupili: Rovis, Blagojević, Moura, Ivančić

GNK DINAMO: Livaković, Franjić, Šutalo, Theophile, Bočkaj, Ademi, Mišić, Ristovski, Ivanušec,Oršić, Andrić

Za Dinamo još su nastupili: Petković, Bulat, Štefulj, Baturina