Istra 1961 u posljednjim sekundama izgubila veliki bod!

U sklopu 24. kola 1.HNL, Istra 1961 ugostila je NK Osijek. Bila je to šokantna utakmica za gledatelje jer se do posljednjih minuta nije znalo tko će odnijeti bodove. Osijek je u prvome poluvremenu postigao dva pogotka preko Caktaša u 27′ i Žapera u 40′. U drugome poluvremenu potpuno drugačija priča. Istra 1961 prvo smanjuje na 1 – 2 preko Belje u 57′ da bi u 84′ nakon ubačaja Galilea pogodio za izjednačenje. Kao što to najbolje radi, Istra 1961 ne uspijeva u produžecima postići pobjednički gol, već se to događa na suprotnoj strani kada Antonio Mance u 96′ pogađa za pobjedu Osijeka.

Svoju iduću utakmicu Istra 1961 igra 27.02.2022. u Šibeniku protiv NK Šibenika. Utakmica počinje u 15:00h.

NK ISTRA 1961: Lučić, Lisica, Silva, Galilea, Marin, Mlinar, Perera, Caseres, Mišković, Beljo, Bande.

Za Istru 1961 još su nastupili: Ivančić, Abdallahi, Kapitanović

NK OSIJEK: Ivušić, Jurčević, Cheberko, Lončar, Miloš, Fućak, Žaper, Kleinheisler, Bohar, Caktaš, Mierez

Za NK Osijek još su nastupili: Brlek, Topčagić, Jugović, Hiroš, Mance