Istra 1961 i Hrvatski Dragovoljac podijelili bodove!

U prvoj utakmici 28. kola Prve HNL. Istra 1961 gostovala je protiv Hrvatskog Dragovoljca. Istra 1961 imala je priliku zacementirati pobjedom 9. mjesto. No utakmica je završila rezultatom 0 – 0.

U prvome poluvremenu Istra 1961 imala je jednu šansu za pogodak preko Galilee koji je pucao glavom no nedovoljno precizno da se zatrese mreža. U nastavku Mlinar pogađa gredu te od gol crte se lopta odbija van gola. U 87′ Dragovoljac je mogao do sva 3 boda no obrana Istre u posljednji trenutak spasila je situaciju.

Istra 1961 svoju sljedeću utakmicu igra 2.4. na Drosini protiv NK Rijeke. Utakmica sa Rijekom igra se u 19:05h.

NK Hrvatski Dragovoljac : Šubarić, Jurišić, Galešić, Vulikić, Majstorović, Perić, Frigan, Karrica, Hodža, Smolčić, Brtan

NK Istra 1961: Lučić, Hujber, Mlinar, Caceres, Perera, Galilea, Mišković, Beljo, Lisica, Perković, Eira