Istra 1961 poražena u gostima od Slaven Belupa

SLAVEN BELUPO – ISTRA 1961 2 : 0

U 27. kolu 1. HNL, Istra 1961 gostovala je u Koprivnici protiv Slaven Belupa. Nije ovo bila “bajna” predstava Puležana. U prvome poluvremenu imali su jednu pravu priliku kada je iz slobodnog udarca u 42′ Mlinar pucao a obranio vratar Belupa. Istra je prvi pogodak primila u 38′ kada je Marina ubacio a Mudražija glavom prebacio Majkića za 1 – 0.

U drugome poluvremenu, Istra je igrala ofenzivnije no bez ploda, Krstanović je stavio “točku na i” u 73′ na asistenciju Boseca. Istra 1961 iduću utakmicu igra 7.4.2023. na Poljudu protiv Hajduka. Utakmica započinje u 18:10h.

NK SLAVEN BELUPO: Čović, Tepšić, Božić, Soldo, Hlevnjak, Marina, Mioč, Martinaga, Mudražija, Crnac, Hoxha

Za Slaven su još nastupili: Bosec, Krstanović, Perošević, Manaj i Bašić

NK ISTRA 1961: Majkić, Hujber, Majstorović, Marin, Galilea, Mlinar, Petrusenko, Caseres, Kadušić, Josipović, Vuk

Za Istru su još nastupili: Bradarić, Bakrar, Boultam, Duvnjak, Kopljar