Istra 1961 uzela bod protiv Hajduka!

U sklopu 26. kola 1. HNL, Istra 1961 i Hajduk odigrali su prvenstvenu utakmicu na Aldo Drosini.

U 30′ Nikola Kalinić pogodio je za vodstvo Hajduka. Istra 1961 pokušala je izjednačiti no na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 0 – 1. U nastavku, Istra 1961 je odlučnija te se trud isplatio kada Beljo zabija svoj 11. pogodak ove sezone za izjednačenje. Odmah nakon izjednačenja Hajduk je zatresao mrežu za 1 – 2 no zbog prekršaja u napadu pogodak je poništen te je utakmica završila rezultatom 1 – 1 .

Svoju iduću utakmicu Istra 1961 igra u Koprivnici protiv Slaven Belupa. Utakmica sa Slaven Belupom igra se 12.03.2022. sa početkom u 15:00h.

NK ISTRA 1961: Lučić, Lisica, Silva,Galilea, Perković, Marin, Mišković, Caseres, Mahmoud, Bande, Beljo

Za Istru su još igrali: Mlinar, Kapitanović, Ivančić, Maurić

NK HAJDUK: Kalinić, Melnjak, Ferro, Katić, Mikanović, Vuković, Fossati, Biuk, Livaja, Sahiti, Kalinić

Za Hajduk su još igrali: Mlakar, Atanasov, Ljubičić