Fantastičan uspjeh Lotus Club Croatia iz Pule

Izvrstan uspjeh mladih sportaša Jiu-Jitse iz Pule na subotnjem međunarodnom turniru u Zagrebu AJP Tour National Pro. Natjecatelji Lotus Club Croatia osvojili su 11 zlatnih, 3 srebrne i 4 brončane medalje, a od 39 klubova, Lotus je zauzeo 5.mjesto po uspješnosti.

Mike Kosović

Srebrni su bili Mia Stabile i Leo Ražem dok su Iva Radoš i Fran Vorkapić bili brončani.

Još je nastupao Nicolas Ravarotto no u borbi za medalju nije uspio ostvariti pobjedu. Od seniora nastupali su:

Stella Jačimović🥇

Alan Bonomi gi i no-gi🥇🥇

Giuliano Boucaux🥇

Goran Bašić gi i no-gi 🥈🥉

Mateo Matteoni🥉

Još su nastupali Nivijo Valentić i Dario Lamešić koji nažalost nisu uspijeli izboriti medalje.

Lotus club Croatia ima i 2 aktualna prvaka Hrvatske, Leana Žunić i Mateo Matteoni, a Mateo Matteoni je osvojio i brončanu medalju na Europskom juniorskom prvenstvu u Ju-Jitsi u Grčkoj ove godine. “Nadam se da je ovakav uspjeh mladih nada ovoga sporta i grada Pule zavrijedio biti dio Vijesti kako bi se motiviralo mlade na aktivniji sportski život” kazao je trener Aleksandar Matteoni.