Uspješno završilo 31. izdanje regate Sv. Nikola – Mem. Vladimir Barbić

Tea Peteh (JK ULJANIK) druga među djevojkama u olimpijskoj klasi ILCA6

Edi Jurman (JK ULJANIK) šesti u konkurenciji 330 optimista

Nakon dva dana jedrenja po buri i jugu i sedam odjedrenih plovova u olimpijskoj klasi ILCA6 TEA PETEH zauzela je 4. mjesto u ukupnom poretku od 55 jedriličara; i drugo mjesto među djevojkama. U zadnjem plovu bila je preko starta tako da je takmičenje završila sa istim brojem bodova kao i Ukrainka Sofiia Naumenko. Pobjednik u ovoj klasi je Lovre Bakotic iz Splita.

Ostali Uljanikovci:

22. IVA ROKVIĆ

30. AURORA PALKO

33. JURE CVEK

50. ALEX MECAVA

U klasi ILCA4 imali smo dva predstavnika. Na 31. mjestu od ukupno 86 natjecatelja nakon 7 plovova plasirao se Andrej Bozoki. 83. je bio LUKA LORENCIN.
Uljanikovci su bili najbrojniji u klasi Optimist gdje je na startu bilo 330 mladih jedriličara iz cijele Evrope.

Najbolje se snašao naš reprezentativac Edi Jurman koji je regatu završio na 6. mjestu ukupno kao drugi hrvat i to pobijedivši u dva od 6 odjedrenih plovova. Pobjednik regate je Bepo Duplančić iz Splita. Na odličnom 17. mjestu završio je mladi IVANO KAIĆ koji je zapisao pobjedu u prvom plovu.

Ostali Uljanikovci za koje je ovo bila kriterijska regata regije sjever:

20. EMA GRABAR, 7. u konkurenciji djevojčica.