Istra 1961 sa igračem manje pobijedila Slaven Belupo!

ISTRA 1961 – SLAVEN BELUPO 2 – 0

U sklopu 14. kola 1. HNL, Istra 1961 ugostila je Slaven Belupo na Aldo Drosini. U zanimljivoj utakmici Istra je savladala goste rezultatom 2 – 0.

Istra je krenula odlično. Već u 8′ domaćini su poveli. Mlinar je pravovremeno utrčao u kaznenom prostoru te zakucao loptu za vodstvo od 1 – 0. U nastavku utakmice obje momčadi pokušavale su do novoga pogodka, no poluvrijeme je završilo rezultatom 1 – 0 te crvenim kartonom za Istru 1961. Majstorović je uklizao grublje na igrača Slavena te je nakon VAR provjere isključen. U drugome poluvremenu, Slaven je sa igračem više pokušavao, no svi pokušaji bili su bezuspješni te je pred sami kraj utakmice Ante Erceg stavio točku na “i” i postigao gol za konačnih 2 – 0.

U idućem kolu, Istra 1961 igra protiv Rudeša. Utakmica se igra 11.11.2023. sa početkom u 16:00h.