Istra 1961 “prosula” bodove u gostima kod Lokomotive!

U sklopu 23. kola 1. HNL, Istra 1961 gostovala je u Zagrebu protiv Lokomotive. U prvome poluvremenu mreže se nisu tresle, ali Istra 1961 dobila je prednost jer je Salihu zaradio drugi žuti karton te su domaćini igrali sa igračem manje.

Istra 1961 koristi igrača više u nastavku drugoga poluvremena te u 54′ Beljo pogađa gostujuću mrežu nakon asistencije Mlinara. No Istra 1961 nije tražila drugi pogodak te se povukla pa je tako u 80′ Sandro Kulenović nakon skraćenog kornera zatresao mrežu za 1 – 1. Do kraja utakmice ostalo je 1 – 1.

Istra 1961 u idućem kolu igra protiv Osijeka na Aldo Drosini. Utakmica sa Osijekom igra se 19.02.2022. sa početkom u 17:05 h.

NK ISTRA 1961: Lučić, Marin, Galilea, Perković, Silva, Abdallahi, Mlinar, Perera, Mišković, Beljo, Lisica.

Za Istru 1961 još su nastupili: Blagojević, Serderov.

NK Lokomotiva: Nevistić, Cipetić, Salihu, Soldo, Miličević, Marić, Cokaj, Aliyu, Kačavenda, Pivarić, Dabro.

Za NK Lokomotivu još su nastupili: Maleš, Kulenović, Goričan