Istra 1961 pobijedila Goricu u gostima na krilima Ante Ercega!

Gorica – Istra 1961 0 : 2

U sklopu 7. kola 1.HNL, Istra 1961 odigrala je prvenstvenu utakmicu protiv NK Gorice. Prvo poluvrijeme domaćini su imali više prilika, no na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 0 – 0. U nastavku Istra je krenula ofenzivnije te je prvi pogodak postigao Erceg no nakon provjere VAR-a njegov gol je poništen zbog veoma malenog zaleđa. No nekoliko minuta kasnije, u 82′ Erceg je pravovremen na ubačaj sa desne strane te ovaj puta VAR se nije oglasio i Istra 1961 je povela 0 – 1. Točku na i stavio je ponovno Erceg u 94′ sudačke nadoknade fantastičnim pogodkom iz slobodnog udarca.

U sljedećem kolu Istra 1961 kod kuće dočekuje NK Lokomotivu. Utakmica sa Lokomotivom igra se u subotu, 3.9.2022. sa početkom u 18:00h.