Istra 1961 minimalno poražena u Splitu

Hajduk – Istra 1961 1 : 0

Istra 1961 u sklopu 25. kola 1. HNL, gostovala je u Splitu protiv Hajduka. Utakmicu je obilježio pogodak Krovinovića i crveni karton za Blagojevića.

Prvo poluvrijeme započelo je dosta mirno, bez velikih prilika. Erceg je postigao gol za goste no bio je u zaleđu pa je pogodak poništen. U drugome poluvremenu, na samome početku, Filip Krovinović preusmjerio je loptu u mrežu nakon ubačaja. U 82′ Slavko Blagojević dobio je prvi žuti karton za povlačenje pa zatim ispucao loptu za drugi žuti tj crveni karton. Do kraja drugoga poluvremena nije bilo promjene rezultata te je utakmica završila rezultatom 1 : 0 pobjedom Hajduka.

U sljedećem kolu, Istra 1961 igra protiv Varaždina u gostima. Utakmica sa Varaždinom igra se 8.3.2024. sa početkom u 17:00h.